Відгуки про Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site


ЧОРНОБИЛЬ ТУР® це:


Оператор ЧОРНОБИЛЬ ТУР® екскурсії і пропуски в Прип'ять, Чорнобильську зону відчуженняОператор ЧОРНОБИЛЬ ТУР® екскурсії і пропуски в Прип'ять, Чорнобильську зону відчуження

Наші партнери:


Найближчі виїзди, на які відкрито запис і є вільні місця:


ЦIНА: вiд 29 USD (EURRUBUAH)  Клацніть на дату в календарі для перегляду ціни туру.    
Вам не підходять ці дати?     Замовте екскурсію в зручний для вас день.
Ціна включає: максимально дозволений час перебування в Зоні (виїзд з Києва о 8.00, прибуття в 20.00-21.00), розширену програму відвідання, авторський супровід письменником і ліквідатором Сергієм Мирним або спеціально підготовленими ним гідами, навчання навичкам радіаційного виживання, комфортабельний транспорт з кондиціонером, перегляд добірки документальних фільмів, карти маршруту, іменні сертифікати про відвідування Чорнобильської зони відчуження.

Увага! Якщо дата виїзду все ще доступна в календарi, ви можете заявити участь в ній.
Вам не підходять дати загальних виїздів? Замовте 1-денну екскурсію в зручний для Вас день!.

 

Карта посетителей экскурсий Чернобыль-ТУР

Програми турів:

 

    Для вашої зручності ми пропонуємо різноманітні формати відвідувань, що відрізняються тривалістю і сценаріями:
    1) Індивідуальні поїздки для тих, хто хоче з'їздити в Чорнобиль сам або зі своєю групою, або у кого особливі вимоги по часу, географії відвідування або транспорту. Ми допоможемо Вам визначитися з маршрутом. Телефонуйте.
    2) Повна поїздка на один день, з виїздом з Києва о 8.00 ранку і поверненням в нього близько 21.00, в якій ви відвідаєте місто Чорнобиль, Чорнобильську АЕС і оглядовий майданчик об'єкту Укриття, пробудете кілька годин в покинутому мешканцями, колись 50-тисячному місті Прип'ять.
    3) Дводенна, трьох- чи навіть семиденна поїздка, що дозволяє повністю зануритися в Зону, з більш ретельним, неквапливим оглядом основних об'єктів і відвідуванням ряду важливих, але рідко показуються місць, з зануренням в чорнобильську природу, душевним спілкуванням з самоселами – жителями Зони і відправляються на канікули ночівлею в готелі найтихішого міста Чорнобиль.

 

Одноденні плановi екскурсії в Чорнобильську зону та Прип'ять

 

Поїздки у Чорнобильську зону, Прип'ять, ЧАЕС Щодня з Києва відправляється автобус в інший світ - саме таємниче місце України - Чорнобиль.

 Ви відчуєте масштаб подій, які змінили історію земної цивілізації, перейметеся міццю і мудрістю природи, що звільнилася тут від людини.

Побачивши ЧОРНОБИЛЬ хоча б один раз, зовсім інакше дивишся на так зване "звичайне життя". У тому числі і на своє власне. І в цьому - можливо, головний сенс цієї багатої враженнями поїздки.

 У Чорнобильській зоні, безумовно, є радіаційно-небезпечні місця. Однак маршрути, за якими ми будемо рухатися, при чіткому дотриманні вимог супроводжуючих,

радіаційної небезпеки НЕ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ.


 

Дводенні плановi поїздки в Чорнобильську зону та Прип'ять


Дводенні поїздки до Чорнобильської зони Прип'ять

   Різноманітність Чорнобильської зони настільки велика, що її неможливо повною мірою охопити за один день відвідування.

  Прагнучи розкрити і зробити доступним це багатство відвідувачам Зони, "Чорнобиль-ТУР" починає програму дводенних поїздок. У цій програмі, крім поглибленого знайомства з найбільш відомими об'єктами Зони (Чорнобильська АЕС, м. Прип'ять, м. Чорнобиль), ви отримаєте унікальну можливість поринути в дивовижну природу неходжених куточків Зони, познайомитися з цікавими людьми - самоселами, і їх близьким до природи способом життя.

  Дводенний виїзд дає можливість оцінити повною мірою картину радіаційного забруднення, відвідавши разновiддаленi від енергоблоку що вибухнув, частини Зони.


 

Трьох-, чотьох- та п'ятиденні поїздки в Чорнобильську зону

 

   Багатство, різноманітність, рекреативний потенціал Чорнобильської Зони воістину невичерпні. Тому за численними проханнями відвідувачів Зони (багато з яких вже побували в 1 - і 2-денних поїздках), Чорнобиль-ТУР починає програму триденних поїздок.

   Програма поїздки розроблена таким чином, щоб дати можливість подовше вбирати в себе привілля природи і красу ландшафтів Зони, з вичерпною повнотою познайомитися з об'єктами ЧАЕС (зокрема, побувати в оглядовому павільйоні Саркофага), в процесі переміщення на місцевості пройти практичний тренінг по радіації, радіаційному забруднення і радіаційного виживанню, ознайомитися з усіма історично важливими спорудами м. Прип'ять (з можливістю фотосесій), більш повно дізнатися про старовинне місто Чорнобиль, в готелі якого ми проведемо дві ночі, і, нарешті, поспілкуватися з самоселами в декількох селах і глибше дізнатися їх спосіб життя в процесі надання їм допомоги та при відвідуванні самодіяльного музею народного побуту Чорнобильського Полісся.

 


 

КОМЕНТАР ЩОДО ІНФОРМАЦІЇ ПРО АНГЛІЙСЬОГО ТУРИСТА В АЕРОПОРТУ БОРИСПІЛЬ

 22.05.2016

Дозиметричний контроль в Чорнобильській зоніДозиметричний контроль в Чорнобильській зоні

Науковий підрозділ ЧОРНОБИЛЬ ТУР висловлює обгрунтовані сумніви щодо інформації, опублікованої сайтом Держприкордонслужби та деякими ЗМІ про затримку в аеропорту Бориспіль туриста з Великобританії, який начебто мав перевищення допустимого рівня радіації, і який начебто перед цим відвідував Чорнобильську зону.

По-перше, на маршрутах офіційних відвідувань Чорнобильської зони абсолютно немає місць, де міг би відбутися такий вплив на тіло людини.

По-друге, на виїзді із Чорнобильської зони туристи двічі проходять дозиметричний контроль спеціалізованими приладами. І якщо буде виявлено радіоактивне забруднення одягу, взуття чи шкіри, відвідувач не буде випущений за межі зони без повної дезактивації.

По-третє, прикордонники на своєму сайті....


 

ПОЛЬОВИЙ СЕМІНАР В ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ ЗОНІ ЗАВЕРШИВСЯ СТВОРЕННЯМ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Олег Насвіт, Сергій Мирний та Віталій ПетрукОлег Насвіт, Сергій Мирний та Віталій Петрук

«Які об’єкти, цінні для історії та культури нашої цивілізації та України, є в Чорнобильській зоні? Чи є вони там взагалі? Якщо є – то як вони зберігаються? Чи доступні вони для відвідувачів Зони, яких тільки в минулому році було аж 17 тисяч з більш ніж 50 країн світу? Про що ці об’єкти зараз свідчать та розповідають?» – на ці питання шукали відповідь учасники науково-практичного «семінару-на-колесах», проведеного 20 травня спільними зусиллями «ЧОРНОБИЛЬ ТУР», Державного агентства з управління зоною відчуження (ДАЗВ) та Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф. Назва цього заходу, безпрецедентного за проблематикою, форматом та рівнем співробітництва державних органів, громадських організацій, фахової спільноти та бізнесових структур – РЕЗУЛЬТАТИ ВИЇЗНОГО СЕМІНАРУ 20 ТРАВНЯ 2016«Репрезентація культурних, історичних та природних цінностей Чорнобильської зони для України та світу: пошук ефективнихт шляхів та форм».

 

На відміну від багаточисельних «кабінетних» чорнобильських круглих столів...