Відгуки про Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

ЧОРНОБИЛЬ ТУР®ЧОРНОБИЛЬ ТУР® це:


Оператор ЧОРНОБИЛЬ ТУР® екскурсії і пропуски в Прип'ять, Чорнобильську зону відчуженняОператор ЧОРНОБИЛЬ ТУР® екскурсії і пропуски в Прип'ять, Чорнобильську зону відчуження

Наші партнери:


Найближчі виїзди, на які відкрито запис і є вільні місця:


ЦIНА: вiд 29 USD (EURRUBUAH)  Клацніть на дату в календарі для перегляду ціни туру.    
Вам не підходять ці дати?     Замовте екскурсію в зручний для вас день.
Ціна включає: максимально дозволений час перебування в Зоні (виїзд з Києва о 8.00, прибуття в 20.00-21.00), розширену програму відвідання, авторський супровід письменником і ліквідатором Сергієм Мирним або спеціально підготовленими ним гідами, навчання навичкам радіаційного виживання, комфортабельний транспорт з кондиціонером, перегляд добірки документальних фільмів, карти маршруту, іменні сертифікати про відвідування Чорнобильської зони відчуження.

Увага! Якщо дата виїзду все ще доступна в календарi, ви можете заявити участь в ній.
Вам не підходять дати загальних виїздів? Замовте 1-денну екскурсію в зручний для Вас день!.

 

Карта посетителей экскурсий Чернобыль-ТУР

Програми турів:

 

    Для вашої зручності ми пропонуємо різноманітні формати відвідувань, що відрізняються тривалістю і сценаріями:
    1) Індивідуальні поїздки для тих, хто хоче з'їздити в Чорнобиль сам або зі своєю групою, або у кого особливі вимоги по часу, географії відвідування або транспорту. Ми допоможемо Вам визначитися з маршрутом. Телефонуйте.
    2) Повна поїздка на один день, з виїздом з Києва о 8.00 ранку і поверненням в нього близько 21.00, в якій ви відвідаєте місто Чорнобиль, Чорнобильську АЕС і оглядовий майданчик об'єкту Укриття, пробудете кілька годин в покинутому мешканцями, колись 50-тисячному місті Прип'ять.
    3) Дводенна, трьох- чи навіть семиденна поїздка, що дозволяє повністю зануритися в Зону, з більш ретельним, неквапливим оглядом основних об'єктів і відвідуванням ряду важливих, але рідко показуються місць, з зануренням в чорнобильську природу, душевним спілкуванням з самоселами – жителями Зони і відправляються на канікули ночівлею в готелі найтихішого міста Чорнобиль.