Відгуки про Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Екскурсії по Майдану в Києві, Україна

 

Екскурсії по Майдану

 

 
 
 

Пішохідна екскурсія по Майдану Незалежності (площі Незалежності)

ЧОРНОБИЛЬ ТУР® пропонує індивідуальні екскурсії по "Євромайдану" - місцю, яке протягом багатьох місяців приковує до себе увагу всього Світу.

Тривалість: 1-2 години
Вартість: 50 USD (EURRUBUAH) незалежно від розміру групи
Входить у вартість: екскурсійне обслуговування гіда
Рекомендації: зручне взуття

Опис маршруту: Прогулянка починається в кінці вулиці Хрещатик – у Бессарабського ринку. Саме там був символічно скинутий пам'ятник радянському вождю Володимиру Леніну в грудні 2013.
Біля барикад на Хрещатику нас зустрінуть бійці Самооборони Майдану. Багато з них брали участь у збройних сутичках з Беркутом (військами спецпризначення) під час революційних подій-2014. Однак серед них є і радикально налаштовані учасники націоналістичного Правого сектору. Безпосереднє спілкування з ними допоможе нам дізнатися про їхні мотиви участі в Євромайданi, надіях, перемогах і поразках.
Потім ми відвідаємо будівлю КМДА - Київської міської державної адміністрації, донині захоплене мітингувальниками. Тепер тут знаходиться госпіталь для поранених, пункт психологічної та невідкладної медичної допомоги, прес-центр Майдану, їдальня та гуртожиток для майданівців.
Дивно, що Євромайдан не тільки підняв громадянську свідомість українців і змінив розстановку політичних сил, але і виступив каталізатором креативних арт-проектів. Численні плакати, агітлозунгі, інсталяції, новорічна ялинка, фотографії представлені уздовж Хрещатика.
Сам Майдан, або площа Незалежності, до цих пір зайнятий наметами протестуючих, які не підуть, поки не будуть упевнені в чесному проведенні демократичних виборів Президента 25 травня 2014 і виконанні новим лідером звітів Майдану. Хто ці протестувальники? Звичайні люди з Донбасу, Сумщини, Львівщини, Тернополя, Одеси, Кривого Рогу та Києва яким набридло беззаконня в країні. Дізнаємося, як проходять їх дні і в ім'я чого вони приїхали на Майдан.
На завершення екскурсії ми пройдемо по Алеї Пам'яті, щоб вшанувати пам'ять Небесної Сотні - українців різних національностей, вікової та соціальної приналежності, загиблих в боротьбі за справедливу Україну.