Відгуки про Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Дводенні поїздки в Чорнобильську зону та Прип'ятьДводенні плановi поїздки в Чорнобильську зону

 

Дводенні поїздки в Чорнобильську зону та Прип'ять   Різноманітність Чорнобильської зони настільки велике, що його неможливо повною мірою охопити за один день відвідання.

  Прагнучи розкрити і зробити доступним це багатство відвідувачам Зони, "Чорнобиль-ТУР" починає програму дводенних поїздок. У цій програмі, крім поглибленого знайомства з найбільш відомими об'єктами Зони (Чорнобильська АЕС, м. Прип'ять, м. Чорнобиль), ви отримаєте унікальну можливість поринути в дивовижну природу неходжених куточків Зони, познайомитися з цікавими людьми - самоселами, і їх близьким до природи способом життя.

  Дводенний виїзд дає можливість оцінити повною мірою картину радіаційного забруднення, відвідавши разновiддаленi від вибухнувшего енергоблоку частини Зони.

  За повних два дні в Зоні у вас буде достатньо часу для неспішного і неквапливого вивчення всіх об'єктів що нас цікавлять. На додаток, ви зможете відчути чари чорнобильської ночі і чарівність пробудження під пташиний хор за вікнами готелю в містечку Чорнобиль. Рівень радіації в м. Чорнобиль такий же, як і в Києві - тобто нормальний.

За два днi повноформатної екскурсії в Чорнобильську зону ви отримаєте дозу радіаційного опромінення приблизно як за 2 години польоту в літаку, що в 80 раз меньше, ніж доза, отримана за одну флюорографію, та в 1800 раз менше, ніж за одне дослідження комп'ютерної томографії всього тіла!

  У Чорнобильській зоні, безумовно, є радіаційно-небезпечні місця. Однак маршрути, за якими ми будемо рухатися, при чіткому дотриманні вимог супроводжуючих, радіаційної небезпеки не представляють.


Найближчі виїзди на які відкрито запис і є вільні місця:


ЦIНА: $89+ Клацніть на дату в календарі для перегляду ціни туру.    
Вам не підходять ці дати?     Замовте екскурсію в зручний для вас день.
Ціна включає: розміщення в готелі м. Чорнобиля, максимально дозволений час перебування в Зоні (виїзд з Києва о 8.00, прибуття в 19.30-21.00 наступного дня), розширену програму відвідананя, авторський супровід письменником і ліквідатором Сергієм Мирним або спеціально підготовленими ним гідами, навчання навичкам радіаційного виживання, комфортабельний транспорт з кондиціонером, перегляд добірки документальних фільмів, карти маршруту, іменні сертифікати про відвідування Чорнобильської зони відчуження.

 

Забронювати місце в турі в Чорнобиль

Дводенні поїздки в Чорнобильську зону та Прип'ять

Маршрут

День 1
(Увага! Можливі зміни через погодні умови):
– 7:30-7:50 реєстрація. 8:00 віїзд з Києва
– табір 25-ї бригади радіаціоннно-хімічного захисту
– в'їзд в 30-кілометрову зону: контрольно-пропускний пункт (КПП) "Дитятки"
– об'їзна дорога на АЕС навколо м. Чорнобиль, побудована в перший місяць аварії
– дезактивований Рудий ліс на місці західного радіоактивного сліду від першого, найпотужнішого викиду від вибуху 4-го енергоблоку
– покинуте село Залісся
– знищене радіоактивне село Копачі, огляд уцілілих будівель
– м. Прип'ять (без відвідування будівель всередині з міркувань безпеки):
парк атракціонів з "Чортове колесо", міський стадіон, басейн, будівля міліції з СІЗО, 1-а школа що обрушилася, міська пристань з затопленим причалом, кінотеатр "Прометей";
будинок пожежної частини, розрахунки якої прибули другими на гасіння пожежі на ЧАЕС в ніч вибуху 26 квітня 1986;
будинок міськвиконкому - перший штаб ліквідації наслідків аварії;
готель "Полісся", де був спостережний пункт коректування вертолітних операцій над руїною 4-го реактора;
лікарня, яка прийняла перших постраждалих від аварії та її ліквідації;
– Чорнобильська АЕС:
Саркофаг - оглядовий майданчик;
пожежна частина при ЧАЕС, розрахунки якої першими почали гасіння пожежі після вибуху;
парк і меморіал у адмінкопуса - на цьому місці була величезна стоянка, куди в 1986-му щодня прибували тисячі чоловік для дезактивації АЕС, будівництва Саркофагу та інших робіт
– годування сомів в каналі ставка-охолоджувача АЕС
– місто Чорнобиль:
вертолетодром;
місце стоянки роти броньованих машин радіаційної розвідки;
пожежна частина м. Чорнобиль, розрахунки якої прибули третіми на гасіння пожежі на ЧАЕС вночі 26 квітня 1986;
виставка техніки, що брала участь у ліквідації аварії.
вечеря в Чорнобилі (за бажанням)
– Розмiщення на ночiвлю в готелi в Чорнобиль

День 2
снiданок в Чорнобилі (за бажанням)
– м. Прип'ять, розширене поглиблене вивчення;
– Чорнобильська АЕС,
– перетин західного викиду - Рудого Лісу,
секретний об'єкт Чорнобиль-2 гігантські антени радара "ДУГА-1", секретне містечко Чорнобиль-2, що забезпечувало працездатність антен загоризонтного стеження за запуском балістичних ракет. 
– недобудовані Градирні третьої черги ЧАЕС,
– ставок-охолоджувач ЧАЕС,
– покинута експериментальна база радіобіології тварин;
– с. Паришів, спілкування з самоселами;
– вечеря в Чорнобилі (за бажанням)

Розташування всіх цих об'єктів Ви можете подивитися на Карті зони відчуження

 


Розклад поїздки:
Виїзд з Києва – Посадка в автобус в 7.30, відправлення в 8.00 без запізнень.
Місце зустрічі – м. Київ, залізничний вокзал, навпроти виходу з Південного терміналу, вул. Петрозаводська. Дивіться фотокарту і панораму місця зустрічі.
Повернення – на наступний день в 19.30-21.00.
Автобус сучасний, зручний, з гарним оглядом і кондиціонером.
Розміщення в готелі м. Чорнобиль. Входить в ціну.
Харчування – в службових столових з чистих привізних продуктів.
Для участі в екскурсії необхідно - подати заявку через эту форму, повідомивши ПІБ, дату народження (день.місяць.рік), серію та номер паспорту, громадянство (дані необхідні для оформлення дозволу на в'їзд), оплатити поїздку.
Екіпіровка - для поїздки потрібно бути одягненим по-похідному і бути готовим багато ходити і навіть лазити. тобто обов'язкові брюки, сорочка / футболка з довгим рукавом і закрите міцне взуття, бажано на товстій підошві. В залежності від погоди, Вам можуть знадобиться головний убір, куртка, светр, накидка від дощу, запасні шкарпетки. У Зоні категорично заборонені: шорти, бриджі, спідниці та сукні, відкрита взуття.

 

Дводенні поїздки в Чорнобильську зону та Прип'ятьДля того, щоб ваші враження від поїздки були повніше й приємніше, не забудьте:

- ПАСПОРТ! – без нього на кордоні зони вас просто в неї не впустять
- накидку / парасолю на випадок дощу, запасні шкарпетки на випадок роси
- бутерброди, щось жувати в дорозі, і воду
- вашу особисту похідну аптечку
і одягніть зручний одяг і високі туристську взуття по сезону.

Дозиметр-радіометр ТЕРРА-П

Щоб краще зрозуміти і відчути щось особливе, що породило Чорнобильську зону - а саме радіацію - рекомендуємо додатково замовити в поїздку індивідуальний дозиметр-радіометр Терра-П. Він буде постійно інформувати вас про рівень радіації місцевості, на який ви знаходитеся, а в кінці дня покаже точну величину отриманої вами за поїздку дози. Як говорить Сергій Мирний, "Їздити в Чорнобильську зону без дозиметра - це все одно що їхати в звичайну турпоїздку, зав'язавши собі очі".

Тільки для учасників поїздок Чорнобиль-ТУР, ціна оренди дозиметра Терра-П становить 80 грн. ($10) в день.

 

  В'їзд в Зону дозволений тільки по досягненню повних 18 років.
  Всі учасники будуть ознайомлені з правилами поведінки в зоні, і підпишуть документ, що підтверджує це, а також те, що вони не мають медичних протипоказань для поїздки (тобто здорові на момент поїздки, не мають діабету, онко-, та інших важких захворювань ), і не буду мати претензій до організаторів поїздки і адміністрації Чорнобильської зони за будь стану свого здоров'я, які можуть виникнути під час або після цієї поїздки. Варто нагадати, що Зона називається так не дарма: це місце для перебування людини не призначене, в ньому багато будівель в аварійному стані, незвична для звичайної людини середу. Ви про це попереджені, і тільки ви самі одноосібно несете відповідальність за ті ризики, які пов'язані з цим відвідуванням.
Особи в стані алкогольного / наркотичного сп'яніння, а також похмілля від оних в поїздку і Зону не допускаються. Скарги не приймаються, оргвнесок не повертається.