Відгуки про Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Знижки на поїздки

 

Знижки на Чорнобиль-ТУРи

 

ЧОРНОБИЛЬ ТУР® пропонує такі програми знижок:

 

Увага! При оформленні вашого туру, ви можете обрати тільки одну програму знижок. Знижки не сумуються. 

Знижка для українців

Програма знижок «Україна-2017»

  Для громадян України одноденні тури вихідного дня у Чорнобиль протягом 2014-2017 рр. коштують усього 19-39$ в залежності від розміру групи. До вартості туру вже входить обов'язкова страховка.

  Також, громадянам України надається постійна знижка на послуги держави з оформлення доступу в ЧЗВ, в зв'язку з чим вартість екскурсій для українців завжди нижче, ніж для громадян інших країн.

  Для перегляду цін зі знижками для громадян України, доступних дат та іншої конкретики щодо турів, будь ласка, перейдіть на сторінку одноденних екскурсій і натисніть у календарі на дати, що вас цікавлять.

 


 

Знижка для білорусів

Програма знижок «Сябри»

  Оскільки в Білорусі також є Зона відчуження і забруднення Білоруських земель в результаті аварії на ЧАЕС склало більше 20% від території всієї країни, громадяни Білорусі також мають постійні знижки на планові Чорнобиль-тури, - як на одноденні, так і на багатоденні. Розмір знижки залежить від виду екскурсії і зазвичай становить ~20$ за тур.

  Для перегляду ціни для громадян Білорусі, будь ласка, перейдіть в розділ "заявка на поїздку", оберіть бажану дату поїздки і громадянство "Білорусь" у випадаючому списку. Форма автоматично розрахує вартість вашого туру.

  Ми бажаємо вам цікавої екскурсії!

 


 

Соціальна програма «квота для студентів»

  У кожну планову одноденну поїздку ЧОРНОБИЛЬ ТУР® визначив знижкові місця для студентів в кількості 2 місць.

  Для студентів знижка на відведені місця складає 10%!

  Щоб її отримати, при заповненні заявки на поїздку у полі "Додаткові побажання" введіть "КВОТА ДЛЯ СТУДЕНТІВ". Також необхідно відправити фотокопію студентського посвідчення на емейл головного офісу та мати його при посадці в автобус.

 


 

подарунок для іменинника

Програма знижок «подарунок для іменинника»

  Ви ще гадаєте, що подарувати близькій вам людині на день народження? - Не гадайте! Подаруйте екскурсію до Чорнобиля на 1 або 2 дні - і ми гарантуємо, що він/вона запам'ятає ваш подарунок назавжди!

  Для іменинників (тобто тих, у кого день народження збігається з датою групової поїздки плюс-мінус 10 календарних днів) ЧОРНОБИЛЬ ТУР® надає знижку розміром 10%!

  Щоб її отримати, при заповненні заявки на поїздку у полі"Додаткові побажання" введіть "ПОДАРУНОК ДЛЯ ІМЕНИННИКА", після чого з Вами зв'яжеться наш адміністратор для уточнення деталей. 

 


Партнерство у ЧОРНОБИЛЬ-ТУРі


Програма знижок «Партнер»

  Ви є представником туристичного агентства або володієте власною розвиненою аудиторією у соціальних мережах або на веб-сайті? Ми готові запропонувати вам партнерські умови доступу до Чорнобильської зони відчуження.

  Після укладення договору про співпрацю, ви отримаєте власні умови доступу в ЧЗВ, за яких процес залучення туристів в ЧОРНОБИЛЬ тури стане цікавим та вигідним.

  Варіанти співпраці можуть бути як "активні" (за безпосередньої роботи з клієнтом), так і "пасивні" (більше підходить для власників сайтів і розвинених груп у соцмережах). Детальніше про формати співпраці читайте тут.

 


 

 

Увага! Під час оформлення вашого туру, ви можете обрати лише одну програму знижок. Знижки не сумуються.